Location : Home > E > ELL-6GG4R7M
ELL-6GG4R7M
Share on FacebookShare on Facebook
ELL-6GG4R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELL-6GG4R7M COIL CHOKE 4.7UH SHIELDED SMD 57039 Panasonic 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELL-6GG4R7M 2012+ 8000 Panasonic - ECG 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10F-150-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766
ATS-18E-39-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
ATS-11B-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-02H-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-05E-22-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412
H48-6A-100-100-3.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 100X100X3MM W/ADH
BU08RA11 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1 kOhm @ 250MHz 4A DCR 13 mOhm
BU08RA11 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BU08RA11 TAIYO 19500 2016 SMD Ande Electronics Co. Ltd
BU08RA11 Taiyo Yuden 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-19E-122-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-11H-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
74270052 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 170 Ohm @ 100MHz ID 0.315" Dia (8.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 0.630" (16.00mm)