Location : Home > E > ELL-6GG330M
ELL-6GG330M
Share on FacebookShare on Facebook
ELL-6GG330M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELL-6GG330M IN STOCK 36578 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
ELL-6GG330M COIL CHOKE 33UH SHIELDED SMD 47930 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ELL-6GG330M COIL CHOKE 33UH SHIELDED SMD 42315 Panasonic 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELL-6GG330M 0.236 L x 0.236 W x 0.062 H (6.00mm x 6.00mm x 1.60mm) 15777 Panasonic 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
ELL-6GG330M COIL CHOKE 33UH SHIELDED SMD 8000 Panasonic - ECG 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com