Location : Home > E > ELJ-SA271KF
ELJ-SA271KF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-SA271KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-SA271KF INDUCTOR 270UH 10 SA TYPE SMD 41645 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-SA271KF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELJ-SA271KF PANA 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELJ-SA271KF s/n 4000 PANA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVMFS5C456NLT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V SO8FL
ATS-21F-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
MCD56-18IO1B Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
MCD56-18IO1B 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MCD56-18IO1B 39766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CMUT5401E TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP
ATS-17F-194-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-10G-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-15B-49-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-08F-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
ATS-17H-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-18D-206-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT
ATS-18B-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
1734-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #2-56 Brass 0.187" (4.75mm) 3/16"