Location : Home > E > ELJ-SA121KF
ELJ-SA121KF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-SA121KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-SA121KF INDUCTOR 120UH 10 SA TYPE SMD 42135 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-SA121KF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELJ-SA121KF Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F1891DH1400 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 530VAC
F1891DH1400 Crydom Co. 2150 NEW RoHS MODULE SCR/DIODE 90A 530VAC FindCores Electronics Inc.
F1891DH1400 Crydom Co. 2850 15+ MODULE SCR/DIODE 90A 530VAC Alphatek Technology Limited
F1891DH1400 Crydom Co. 8000 2012+ MODULE SCR/DIODE 90A 530VAC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
F1891DH1400 N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-19B-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
2N2219 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 0.8A TO-39