Location : Home > E > ELJ-RF27NJF
ELJ-RF27NJF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-RF27NJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-RF27NJF INDUCTOR 27NH 5 FIXED SMD 61915 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11H-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
ATS-07A-31-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T766
IRFP254PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 23A TO-247AC
IRFP254PBF IR 182450 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFP254PBF IR 37554 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-H1-127-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
ATS-16H-55-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
V7477X Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK ALUM ANOD
V7477X ASW 450 09+ FAST IC ELECTRONICS CO.LTD
V7477X IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V7477X NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-01E-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-16D-170-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
54-863-004 Filters Feed Through Capacitors Feed Through Capacitor 100V 10A 10 mOhm Axial, Bushing