Location : Home > E > ELJ-QF12NJF
ELJ-QF12NJF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-QF12NJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-QF12NJF Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELJ-QF12NJF INDUCTOR 12NH 5 0402 SMD 8000 Panasonic - ECG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOTF11S60L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 11A TO220F
AOTF11S60L ALPHA??? 10000 2022+ TO-220F Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOTF11S60L ALPHA??? 100000 2021 TO-220F TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AOTF11S60L AOS/??? 320 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ATS-13E-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ATS-08E-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
2SA0963 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 1.5A TO-126
2SA0963 39146 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SA0963 IC 38652 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BC817-40WT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 0.5A SC70
BC817-40WT1G LRC 13285 16+ SOT-323 Futune Electronics Co.Limitd
BC817-40WT1G LRC 13285 16+ SOT-323 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BC817-40WT1G LRC 13285 2016+ SOT-323 EKT Electronics Co., Ltd
BC817-40WT1G Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-05C-116-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-09B-48-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
ATS-04C-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
74279204 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC