Location : Home > E > ELJ-PB101KF
ELJ-PB101KF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-PB101KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-PB101KF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-16D-66-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412
CM9900R-334 Filters Common Mode Chokes 330¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 58 mOhm
CM9900R-334 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-334 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-334 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM9900R-334 STOCK 45540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-18G-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-11A-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-01H-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-12G-182-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-17A-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
ATS-02H-08-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-15D-148-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
4306-029 Filters Feed Through Capacitors 100pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit
4306-029 N/A 158 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
4306-029 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4306-029 Tusonix 55800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
74F226AP-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 300 mOhm Max Axial
74F226AP-RC Bourns 46650 1525+ CHOKE RF VARNISHED Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
74F226AP-RC Bourns 61825 1531+ CHOKE RF VARNISHED Alphatek Technology Limited
913-995 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.995" (25.27mm) Natural
913-995 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5500R-105K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Unshielded Inductor 1.08A 844 mOhm Max Nonstandard
5500R-105K API Delevan 47390 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 1000UH RENXIM Electronics Co.,Ltd.
5500R-105K API Delevan 47390 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 1000UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5500R-105K API Delevan 47390 NEW RoHS HIGH CURRENT POWER CHOKE 1000UH FindCores Electronics Inc.
5500R-105K API Delevan 57469 2015+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 1000UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com