Location : Home > E > ELJ-NJ68NGF2
ELJ-NJ68NGF2
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-NJ68NGF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-NJ68NGF2 INDUCTOR 68NH 2 0603 47250 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ELJ-NJ68NGF2 INDUCTOR 68NH 2 0603 47250 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ELJ-NJ68NGF2 INDUCTOR 68NH 2 0603 18467 Panasonic 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPSL51 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 100V 0.2A TO-92