Location : Home > E > ELJ-FC8R2JF
ELJ-FC8R2JF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-FC8R2JF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-FC8R2JF INDUCTOR 8.2UH 5 FIXED SMD 41995 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-FC8R2JF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OD2510-05HB Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 25.5X10MM 5VDC WIRE
OD2510-05HB Orion Fans 8000 16+ FAN 25X10MM 5V 2.7CFM TACH Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OD2510-05HB Orion Fans 8000 16+ FAN 25X10MM 5V 2.7CFM TACH Futune Electronics Co.Limitd
OD2510-05HB Orion Fans 8000 16+ FAN 25X10MM 5V 2.7CFM TACH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD2510-05HB Orion Fans 8000 16+ FAN 25X10MM 5V 2.7CFM TACH TPC Global Service Co.Ltd.
NVMFS6B14NWFT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 15A SO8FL
ATS-03A-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
ATS-01A-161-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
ATS-17G-170-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-06A-149-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
ATS-10A-82-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
2482-046-X5U0-102PLF Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor
902-460 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.460" (11.68mm) Natural
LAL03TA2R7M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Unshielded Inductor 220mA 1.3 Ohm Max Axial
LAL03TA2R7M ELECTRONIC 26441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LAL03TA2R7M IC 38272 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LAL03TA2R7M N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
8230-54 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 3.5 Ohm Max Axial
8230-54 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8230-54 96459 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
8230-54 Bourns 57039 2015+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 27UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8230-54 Bourns 61765 1531+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 27UH Alphatek Technology Limited