Location : Home > E > ELJ-FC2R7JF
ELJ-FC2R7JF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-FC2R7JF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-FC2R7JF INDUCTOR 2.7UH 5 FIXED SMD 42135 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-FC2R7JF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F1842SD400 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC
F1842SD400 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F1842SD400 IC 38250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
F1842SD400 RoHS 58201 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-05A-68-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766
TG2030-25-25-2 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD 25X25X2MM
TG2030-25-25-2 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TG2030-25-25-2 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744281101 Filters Common Mode Chokes 100¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 50 kOhm @ 100kHz 350mA DCR 950 mOhm