Location : Home > E > ELJ-FA121JF
ELJ-FA121JF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-FA121JF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-FA121JF 865497 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELJ-FA121JF INDUCTOR 120UH +/-5 1210 48210 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PD420607 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD ISO DUAL 600V 700A
PD420607 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
PD420607 16789 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PD420607 ELECTRONIC 25330 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ATS-17F-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
TF2326VU-102Y6R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A DCR 30 mOhm
TF2326VU-102Y6R0-01 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-18D-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-15E-49-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-05C-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-10B-61-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
ATS-06D-07-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
911-905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.905" (22.99mm) Natural
901-805 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.805" (20.45mm) Natural