Location : Home > E > ELJ-DA680JF
ELJ-DA680JF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-DA680JF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-DA680JF Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELJ-DA680JF 865497 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELJ-DA680JF INDUCTOR 68UH FIXED 1210 5 57229 Panasonic 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EFD16G Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 70A 530VAC