Location : Home > E > ELH337M400AS4AA
ELH337M400AS4AA
Share on FacebookShare on Facebook
ELH337M400AS4AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELH337M400AS4AA CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 1225100 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELH337M400AS4AA CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 97950 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ELH337M400AS4AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 400V 20 85C Snap in 3 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com