Location : Home > E > ELF-24V015A
ELF-24V015A
Share on FacebookShare on Facebook
ELF-24V015A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELF-24V015A Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELF-24V015A FILTER LINE 27MH 1.5A TYPE 24V 8000 Panasonic - ECG 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com