Location : Home > E > ELC11D390F
ELC11D390F
Share on FacebookShare on Facebook
ELC11D390F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17E-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
8443 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves FAN FILTER ASSEMBLY 40MM
L-SKPL-8-L Fans, Thermal Management Thermal - Accessories THERMOELECT MOD L JOINT
L-SKPL-8-L IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
L-SKPL-8-L NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-15F-190-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766
ATS-09D-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
A15710-09 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 390TG 9" X 9"
A15710-09 IC 40540 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15710-09 NEW 77370 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2450BP39D100DE Filters RF Filters HIGH REJ. CERAMIC BPF 2.45GHZ
2450BP39D100DE IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2450BP39D100DE Johanson Technology 42000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
5142-393K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.245A 180 mOhm Max Nonstandard
5142-393K API Delevan Inc 8000 2012+ INDUCTOR PWR 39UH HI CURRENT SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com