Location : Home > E > EKXJ451EMC820MMN3S
EKXJ451EMC820MMN3S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ451EMC820MMN3S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ451EMC820MMN3S CAP ALUM 82UF 20 450V RADIAL 589100 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EKXJ451EMC820MMN3S CAP ALUM 82UF 20 450V RADIAL 694300 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ451EMC820MMN3S CAP ALUM 82UF 20 450V RADIAL 589100 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ451EMC820MMN3S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 450 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd