Location : Home > E > EKXJ421ELL470ML25S
EKXJ421ELL470ML25S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ421ELL470ML25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ421ELL470ML25S CAP ALUM 47UF 20 420V RADIAL 1000900 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ421ELL470ML25S CAP ALUM 47UF 20 420V RADIAL 895700 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ421ELL470ML25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 420Volts 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd