Location : Home > E > EKXJ401ELL680ML25S
EKXJ401ELL680ML25S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ401ELL680ML25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ401ELL680ML25S CAP ALUM 68UF 20 400V RADIAL 991700 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ401ELL680ML25S CAP ALUM 68UF 20 400V RADIAL 886500 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ401ELL680ML25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 68uF 400Volts 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd