Location : Home > E > EKXJ351ELL181MM40S
EKXJ351ELL181MM40S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ351ELL181MM40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ351ELL181MM40S CAP ALUM 180UF 20 350V RADIAL 1443700 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EKXJ351ELL181MM40S CAP ALUM 180UF 20 350V RADIAL 87650 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EKXJ351ELL181MM40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 180uF 350 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd