Location : Home > E > EKXJ161ELL271MUN3S
EKXJ161ELL271MUN3S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ161ELL271MUN3S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ161ELL271MUN3S CAP ALUM 270UF 20 160V RADIAL 900700 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ161ELL271MUN3S CAP ALUM 270UF 20 160V RADIAL 795500 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ161ELL271MUN3S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 270uF 160Volts 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd