Location : Home > E > EKMS501VSN271MA40S
EKMS501VSN271MA40S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS501VSN271MA40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS501VSN271MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500Volts 270uF 20 Tol. Lear 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
EKMS501VSN271MA40S CAP ALUM 270UF 20 500V SNAP 679100 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EKMS501VSN271MA40S CAP ALUM 270UF 20 500V SNAP 784300 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKMS501VSN271MA40S CAP ALUM 270UF 20 500V SNAP 679100 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited