Location : Home > E > EKMS401VSN331MR30S
EKMS401VSN331MR30S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS401VSN331MR30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS401VSN331MR30S CAP ALUM 330UF 20 400V SNAP 1225000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135375006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V T/H