Location : Home > E > EKMS3B1VSN221MP30S
EKMS3B1VSN221MP30S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS3B1VSN221MP30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS3B1VSN221MP30S CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 684200 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMS3B1VSN221MP30S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315Volts 220uF 20 Tol. Lear 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EKMS3B1VSN221MP30S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315Volts 220uF 20 Tol. Lear 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd