Location : Home > E > EKMS251VSN152MA40S
EKMS251VSN152MA40S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS251VSN152MA40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS251VSN152MA40S CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 679000 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMS251VSN152MA40S 15+ 86000 NIPPON 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
EKMS251VSN152MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250Volts 1500uF 20 Tol. Lea 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd