Location : Home > E > EKMS201VSN272MA50S
EKMS201VSN272MA50S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS201VSN272MA50S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS201VSN272MA50S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200Volts 2700uF 20 Tol. Lea 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EKMS201VSN272MA50S CAP ALUM 2700UF 20 200V SNAP 801100 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited