Location : Home > E > EKMS181VSN272MA45S
EKMS181VSN272MA45S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMS181VSN272MA45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMS181VSN272MA45S CAP ALUM 2700UF 20 180V SNAP 499500 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMS181VSN272MA45S 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
EKMS181VSN272MA45S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180Volts 2700uF 20 Tol. Lea 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd