Location : Home > E > EKMM451VSN680MQ20S
EKMM451VSN680MQ20S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM451VSN680MQ20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM451VSN680MQ20S CAP ALUM 68UF 20 450V SNAP 1230000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EKMM451VSN680MQ20S CAP ALUM 68UF 20 450V SNAP 87370 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EKMM451VSN680MQ20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 68uF 450 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD