Location : Home > E > EKMM161VNN331MQ20S
EKMM161VNN331MQ20S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM161VNN331MQ20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM161VNN331MQ20S CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 1453500 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EKMM161VNN331MQ20S CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 87850 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EKMM161VNN331MQ20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 160 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860080674010 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 120UF 20% 50V THRU HOLE