Location : Home > E > EKMH160VSN153MP40T
EKMH160VSN153MP40T
Share on FacebookShare on Facebook
EKMH160VSN153MP40T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMH160VSN153MP40T CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 907400 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NLW2-25 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2UF 25V AXIAL
NLW2-25 CDE 34961 12+ CAP ALUM 2UF 25V AXIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
NLW2-25 Cornell Dubilier Electronics ( 684900 1532+ CAP ALUM 2UF 25V AXIAL Alphatek Technology Limited
NLW2-25 Cornell Dubilier Electronics ( 790100 NEW RoHS CAP ALUM 2UF 25V AXIAL FindCores Electronics Inc.