Location : Home > E > EGXE101ELL331MLN3S
EGXE101ELL331MLN3S
Share on FacebookShare on Facebook
EGXE101ELL331MLN3S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EGXE101ELL331MLN3S CAP ALUM 330UF 20 100V RADIAL 1348500 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EGXE101ELL331MLN3S 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860240374006 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 220 UF 20% 16 V