Location : Home > E > EGPD630ELL182ML40H
EGPD630ELL182ML40H
Share on FacebookShare on Facebook
EGPD630ELL182ML40H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EGPD630ELL182ML40H CAP ALUM 1800UF 20 63V RADIAL 87490 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EGPD630ELL182ML40H CAP ALUM 1800UF 20 63V RADIAL 792300 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
EGPD630ELL182ML40H CAP ALUM 1800UF 20 63V RADIAL 1317300 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00260 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2.5"