Location : Home > E > EGM40DTKH-S288
EGM40DTKH-S288
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0736440200 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized 72CKT HDM BPL MOD W/GUIDE
0740629082 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized VHDM BP 8ROW SHLD END 10 COL
0756474104 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER BACKPLANE 40POS GOLD
0459858321 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER 8PWR 16SGL 3.18MM
5223668-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized 2MM FB,5RV,REC,ASY,030,PF,3.20
0753416764 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN POWER HEADER BP 8POS GOLD