Location : Home > E > EEV-TG1A331UP
EEV-TG1A331UP
Share on FacebookShare on Facebook
EEV-TG1A331UP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEV-TG1A331UP 13+ 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EEV-TG1A331UP CAP ALUM 330UF 20 10V SMD 605700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEV-TG1A331UP CAP ALUM 330UF 20 10V SMD 710900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN3.34BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 3.34" BLACK 50'