Location : Home > E > EEU-HD1H3R3B
EEU-HD1H3R3B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-HD1H3R3B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-HD1H3R3B CAP ALUM 3.3UF 50V 20 RADIAL 19889 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-HD1H3R3B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 50volts 5x11 LS 5mm Le 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-HD1H3R3B CAP ALUM 3.3UF 20 50V RADIAL 1413300 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com