Location : Home > E > EEU-FR1V561
EEU-FR1V561
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1V561 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1V561 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35VDC 560uF 10x20mm LS5mm Le 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com