Location : Home > E > EEU-FR1V471LB
EEU-FR1V471LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1V471LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1V471LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35VDC 470uF 8x20mm LS 5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR1V471LB CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 1232200 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1V471LB CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 98710 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEU-FR1V471LB CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 682200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.