Location : Home > E > EEU-FR1J221LB
EEU-FR1J221LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1J221LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1J221LB CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 1234200 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1J221LB CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 696200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1J221LB CAP ALUM 220UF 20 63V RADIAL 1234200 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EEU-FR1J221LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volt 220uF 10X25mm LS:5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1J221LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volt 220uF 10X25mm LS:5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com