Location : Home > E > EEU-FR1H271
EEU-FR1H271
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1H271 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1H271 CAP ALUM 270UF 20 50V RADIAL 1347100 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1H271 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 270uF 10x20mm LS5mm Le 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060253008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 470 UF 20% 10 V