Location : Home > E > EEU-FR1C471B
EEU-FR1C471B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C471B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C471B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 470uF 8x11mm LS 5.0mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR1C471B CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 1437900 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR1C471B CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 88750 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEU-FR1C471B CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 791900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1C471B CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 1437900 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited