Location : Home > E > EEU-FR1C471
EEU-FR1C471
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C471 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 470uF 8x11mm LS3.5mm L 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR1C471 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 470uF 8x11mm LS3.5mm L 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd