Location : Home > E > EEU-FR1C272B
EEU-FR1C272B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C272B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C272B CAP ALUM 2700UF 20 16V RADIAL 578400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR1C272B CAP ALUM 2700UF 20 16V RADIAL 683600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1C272B CAP ALUM 2700UF 20 16V RADIAL 578400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-FR1C272B CAP ALUM 2700UF 16V 20 RADIAL 11990 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR1C272B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 2700uF 12x25mm LS 5.0m 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1C272B CAP ALUM 2700UF 20 16V RADIAL 1221600 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com