Location : Home > E > EEU-FR1C222B
EEU-FR1C222B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C222B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C222B CAP ALUM 2200UF 20 16V RADIAL 783300 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR1C222B CAP ALUM 2200UF 20 16V RADIAL 888500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1C222B CAP ALUM 2200UF 20 16V RADIAL 783300 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-FR1C222B CAP ALUM 2200UF 16V 20 RADIAL 11640 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR1C222B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 2200uF 12x20mm LS 5.0m 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd