Location : Home > E > EEU-FR1C152L
EEU-FR1C152L
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C152L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C152L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 1500uF 10x25mm LS5mm L 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1C152L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 1500uF 10x25mm LS5mm L 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com