Location : Home > E > EEU-FR1C102L
EEU-FR1C102L
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1C102L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1C102L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 1000uF 8x20mm LS3.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR1C102L CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 88170 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com