Location : Home > E > EEU-FR0J122LB
EEU-FR0J122LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR0J122LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR0J122LB CAP ALUM 1200UF 20 6.3V RADIAL 597300 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR0J122LB CAP ALUM 1200UF 20 6.3V RADIAL 702500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR0J122LB CAP ALUM 1200UF 20 6.3V RADIAL 597300 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-FR0J122LB CAP ALUM 1200UF 6.3V 20 RADIAL 7549 Panasonic 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
EEU-FR0J122LB CAP ALUM 1200UF 6.3V 20 RADIAL 14359 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR0J122LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 1200uF 8x15mm LS 5.0m 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd