Location : Home > E > EEU-FC1J681L
EEU-FC1J681L
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FC1J681L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FC1J681L standard package with RoHS 45380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
EEU-FC1J681L CAP ALUM 680UF 20 63V RADIAL 1215700 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FC1J681L Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 680uF 63V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com