Location : Home > E > EEU-FC1J221S
EEU-FC1J221S
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FC1J221S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FC1J221S N/A 60000 PANASONIC 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
EEU-FC1J221S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 63V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17100-150 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER POT 150W