Location : Home > E > EEU-FC1C681B
EEU-FC1C681B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FC1C681B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FC1C681B CAP ALUM 680UF 20 16V RADIAL 1322000 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-22-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD