Location : Home > E > EEU-ED2W150B
EEU-ED2W150B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-ED2W150B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-ED2W150B CAP ALUM 15UF 20 450V RADIAL 139810 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-ED2W150B CAP ALUM 15UF 20 450V RADIAL 242040 Panasonic Electronic Component 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-ED2W150B CAP ALUM 15UF 20 450V RADIAL 157459 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-ED2W150B CAP ALUM 15UF 20 450V RADIAL 97870 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135374003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H