Location : Home > E > EET-UQ2V271BA
EET-UQ2V271BA
Share on FacebookShare on Facebook
EET-UQ2V271BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EET-UQ2V271BA ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EET-UQ2V271BA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 350V ELECT TS-UQ 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EET-UQ2V271BA CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 785400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EET-UQ2V271BA 15+ 95800 PANASONIC 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
EET-UQ2V271BA CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 890600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.